+90 850 840 9553

Sosyal Medyada Biz}

Hırsız Alarm Sistemleri

 

 

Ev güvenlik sistemleri, ev içinde ve dışındaki, can ve mal güvenliğini tehdit edebilecek potansiyel risklere karşı alınabilecek elektronik önlemler bütününü ifade eder. Hırsızlık, alan ihlali, tehdit vb. durumlar potansiyel dış faktörlerken, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil ambulans ihtiyacı ev içi riskler sınıfındadır.

 

Ev güvenlik sistemleri  arasından alarm sistemi; uygun uç birim kullanımları ile hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı durumlarında aktif alarm oluşturur. Bu alarmlar sesli ve ışıklı olarak çevreyi uyardığı gibi, alarm izleme merkezi aboneliği olan kullanıcılarda durumun yetkiliye ve ilgili emniyet birimlerine iletilmesine de olanak tanır. Alarm izleme merkezi aboneleri aynı şekilde polis ve ambulans gerektiren durumlarda da şifre cihazı ve/veya uzaktan kumanda üzerinden çağrı oluşturabilirler. Grimax Bilişim ‘in tesis ettiği alarm sistemleri sabotaja karşı korumalıdır ve sistemin kabloların kesilmesi, cihazların sökülmesi, açılması, koparılması veya tahrip edilmesi durumlarında da alarm sistemi devreye girerek durumu alarm izleme merkezine iletir.

 

Sistem iletişim problemi, akü ve pil seviyelerindeki düşüşler de sistemin uyarı oluşturduğu durumlardır. Şifre cihazı aracılığı ile sesli ve görsel uyarı oluşturulan bu durumlar aboneler için kontrol paneli aracılığı ile alarm izleme merkezine de iletilir.

Ücretsiz Wordpress Temaları