+90 850 840 9553

Sosyal Medyada Biz}

Panda Antivirüs Global Protection

Panda Antivirüs Global Protection
Panda Antivirüs Global Protection

Version 2017
Download 1021
Total Views 1106
Stock 5000
File Size 1.3MB
File Type
Create Date 9 Ekim 2017
Last Updated 23 Mart 2018
Download
  • Casus yazılıma karşı koruma Casus yazılımların bilgisayarınıza kurulmasını önleyerek gizliliğinizi korur. Casus yazılım koruması bu tür programların İnternet alışkanlıklarını ve seçenekleriniz hakkında veri toplanmasını engeller.
  • Bilinmeyen tehditlere karşı koruma Devrimci TruPrevent® Teknolojileri sayesinde artık karşı şimdiye kadar olmadığı kadar yüksek bir korumaya sahip olacaksınız.
  • Her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı koruma Sadece virüslere karşı korunmuyorsunuz. Şimdi tüm kötü amaçlı yazılım türleriyle mücadele edebilen birleşik koruma var: korsanlık araçları, kötü amaçlı çerezler, virüsler, vs.
  • Bakım Felaket durumlarında kaybedilmelerini önlemek için en değerli belgelerinizin yedek kopyalarını oluşturun. Belgelerinizin kopyalarını istediğiniz yerde kolayca oluşturabilirsiniz: USB sürücüleri, CD'ler, DVD'ler ve hatta güvenli İnternet sunucuları. Ayrıca gereksiz dosyaları silmek suretiyle ve sabit sürücünüzde disk birleştirme işlemini yaparak bilgisayarınızın performansını da artırabilirsiniz.
  • Güvenlik duvarı Ağ virüslerini etkisiz hale getirir ve bilgisayarınıza girmeye çalışan korsanlar tarafından gerçekleştirilmesi muhtemel sızıntı ve saldırıları önler.
  • Anti-spam filtresi Çöp postalara karşı korur, zaman ve kaynak tasarrufu sağlar. Anti-spam koruması posta kutunuzu, İnternet üzerinde kitlesel halde gönderilen reklam mesajlarından korur.
  • Kimlik koruması İnternette her geçen gün artan sahtekarlık girişimlerine karşı korur. Örneğin gerçekte sahtekarlar tarafından kontrol edilen sahte banka/finans hizmeti sayfalarına yakalanmazsınız. Şifreleriniz ve kredi kartı numalarınız artık çok daha güvenlidir. Bu verilerden hiç biri sizin izniniz olmadan bilgisayarınızdan dışarı çıkamaz.Web'e modem ile bağlanırsanız paralı hatlara izniniz olmadan yapılan çağrılar hakkında dert etmeniz gerekmez.
  • Web içerik filtresi Bilgisayarınız başka kişiler tarafından da kullanılıyorsa İnternet üzerinde erişebilecekleri içeriğe kısıtlama koyabilirsiniz. Her bir kullanıcı için filteleri yapılandırın ve bazı kullanıcıların uygunsuz içeriğe erişimi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz
  • Güvenlik açıklarına karşı koruma Çeşitli uygulamalarda bulunabilen, kötü amaçlı yazılımlar ve korsanlar için kolay bir av olmanıza sebep olabilecek güvenlik açıklarına karşı korur. Şimdi tespit edilen açıkları kapatarak bilgisayarınızın güvenliğini arttırabilirsiniz.
  • Hizmetler Sunduğumuz hizmetlerin keyfini sürün. Artık ortaya çıkabilecek sorunları çözebilecek bir grup IT uzmanınız var. Web sayfamızıdan ürünlerimizin son sürümüne ve ihtiyacınız olan tüm bilgiye ulaşabilirsiniz.
09 Ekim 2017
475 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ücretsiz Wordpress Temaları