+90 850 840 9553

Sosyal Medyada Biz}

Dia E-Ticaret

Dia E-Ticaret

DİA E-Ticaret, işletmelerin Internet üzerinden satış (B2C) yapabilmelerine olanak sağlayan, bayileri ile bir portal üzerinden iletişim kurmalarını sağlayan (B2B), DİA Standart ve DİA Enterprise Sistem ile tam entegre olarak çalışan bir DİA çözümüdür.

Web siteniz üzerinden satış olanağı tanıyan DİA E-ticaret ile aynı zamanda tüm bankalar ile sanal pos entegrasyonuna sahip, farklı ürünleri farklı web mağazalarından satış imkanı sunan, kullanıcı yetkilendirmeye olanak tanıyan, bayiye özel kampanya oluşturulabilen, bayiler arası mesajlaşma sistemi bulunan ve ek özelliklere sahip bir program kullanacaksınız.

ITC Bilişim Hizmetleri olarak 10 yılı aşkın süredir E-Ticaret yazılımlarında edindiğimiz tecrübeyi Dia E-Ticaret ile entegre bir şekilde iş süreçlerinizi yönetmenizi sağlıyoruz. Artık E-Ticaret sistemlerinizi yönetmeniz Dia E-Ticaret ile çok kolay.

E-Ticarette DİA Farkını Yakından Görün!

DİA E-Ticaret Özellikler – Sanal Mağazanızı Yönetin!

 Anlık Muhasebe Entegrasyonu

  • Stok miktarları anında internette güncel
  • Siparişler anında ticari sisteminizde
  • Cari risk kontrolleri web ile entegre
  • Ürün fiyat güncellemeleri anında internette
  • Ürün ağacı ve ürün özellikleri

 Otomatik mesaj sistemi entegrasyonu ile toplu e-posta ve SMS Bildirimleri

Neden DİA E-Ticaret Yazılımına Sahip Olmalısınız?

DİA B2C ile ürünlerinizi sadece dakikalar içinde internet üzerinden satılabilir duruma getirebilirsiniz. DİA E-ticaret yazılımı ile ürün fiyatlarınızı ve özelliklerini ya da stok bilgilerini değiştirdikten sonra internet sayfanızda da anında değişimi gözlemleyebilirsiniz. Diğer sistemlerde entegrasyon için uğraşmanız gerekirken  DİA E-ticarette kendinden entegre yapı sayesinde üyelik için başvurular ile anında cari hesap açılmasının, internet üzerinden alınan siparişlerin anında muhasebe sisteminize yansımasının keyfini sürün. DİA B2B ile bayi ilişkilerinizi bir adım öteye taşıyacak ve verimliliğinizi artıracaksınız. Bayileriniz siparişlerini kendilerine özel olarak tanımlanmış fiyatlarla ve kampanyalarla oluşturacaklar. Sanal POS ödemelerini yapabilecek, ekstrelerini ve vade analiz raporlarını muhasebe biriminizi meşgul etmeden kendileri alabilecekler.

Ücretsiz Wordpress Temaları